Strony

11 kwietnia 2014

Moje eyelinery.

Cześć! :) Ostatnio było porównanie róży do policzków, a dziś będzie o eyelinerach. Od ponad 2 lat używałam czarnego, aż w końcu doszłam do wniosku, że dla niebieskookiej blondynki na dzień będzie lepszy brąz. :) Nie myliłam się. Różnica jest duża, oko wygląda naturalnie i nie jest takie "mocne". Brązowy eyeliner będzie dobry też dla kobiet o brązowych lub rudych włosach, czarne najlepiej wyglądają z cienką również czarną kreską na powiece. Wiem, że większość dziewczyn używa czerni na dzień i nie oznacza to, że wyglądają wyzywająco. Dużo zależy od waszej urody, koloru i oprawy oczu. :) Ja ostatnio stawiam na bardziej subtelny makijaż, oczywiście gdy wychodzę wieczorem to wybieram czerń, która pięknie podkreśla oko.


1. Czerń z Lovley jest naprawdę czarna. Eyeliner nie jest zabójczej trwałości jeśli chodzi o powieki, które w dzień robią się lekko tłuste. Przy skórze normalnej/suchej powinien trzymać się cały dzień.

2. Brąz z Wibo jest ciemny jak widać na zdjęciu. Obawiałam się "sraczkowatego" i jasnego brązu, ale na szczęście dokonałam dobrego wyboru. Kreski są w kolorze ciemnej czekolady i wyglądają w moim przypadku dużo naturalniej niż czerń. Z trwałością jest tak samo jak z poprzednikiem.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie. :) Bardzo chętnie odpowiem.

Do napisania! ♥