Strony

06 marca 2014

Top coat przyspieszający wysychanie lakieru.

Witajcie. :) Od tego posta zaczyna się nowy etap na blogu. Wpisy będą pojawiały się częściej, co oznacza, że w tygodniu będą minimum 2. To w ramach wstępu. Dziś napiszę Wam o niedrogim produkcie, który powoduje szybsze wysychanie lakieru i nie tylko. Czy tak faktycznie jest? Jesteście zainteresowane? Jeśli tak to zapraszam na ten świeży post! :)

Podczas Rossmanowej promocji -40% skusiłam się na ten Top Coat. Na buteleczce pisze, że lakier wyschnie w 60 sekund. Jednak na zakrętce widnieje zwrot "Już po 60 sekundach". Te słowa pokrywają się doskonale z rzeczywistością. Lakier nie wysycha przed minutą ani w minutę. Po 60 sekundach wszystko co jest pod bazą jest już utrwalone, ale nie suche. Tak więc po minucie, a dokładniej po około 5, lakier jest już utwardzony i jego powierzchnia jest stabilna. To trochę szybciej niż gdy mam czekać aż lakier sam wyschnie. 

 
Co jeszcze zauważyłam? Przede wszystkim nabłyszczenie. Top Coat nadaje piękny połysk na paznokciu. Produkt mimo swojej barwy w buteleczce nie zmienia koloru lakieru.


Podsumowując:
+ nabłyszczenie 
+ wygładzenie
+ cena
+ wydajność

+- niewiele szybsze wysychanie lakieru (ale jednak coś)

- nie poprawia trwałości lakieru (odpryski pojawiają się tak szybko jak normalnie)

Czy warto go kupić? To zależy od Was, myślę, że moja recenzja trochę rozjaśni sprawę. :) Pozdrawiam serdecznie.

Do napisania! ♥