Strony

09 marca 2014

Nowe buty na wiosnę.

✿ Witam! ✿
Wiosna pojawiła się na chwilę, słońce zrobiło nadzieję na wyższe temperatury, ale cóż. Aktualnie mamy przedwiośnie. Niedawno padał u mnie deszcz ze śniegiem. Na szczęście kilka dni wcześniej zdążyłam założyć wiosenne buty. Po powrocie do domu przekonałam się jednak, że jeszcze jest pora na zimowe kozaki. :)

Buty są wykonane ze sztucznej skóry, są delikatnie usztywnione u podstawy stopy, aby nie latały na boki. Natomiast przy kostce i wyżej materiał jest już mięciutki, dzięki czemu bardzo wygodnie się w nich chodzi. Z przodu są sznurowane, jednak długość sznurówki jest kosmiczna! Na zdjęciach tego nie widać, bo zawiązałam "na dwa", czyli są 2 kokardy, w przypadku jednej sznurówki lekko ciągną się po ziemi i fruwają gdy idę. Zdecyduję się więc na ich wymianę. Buty są niby proste, ale urzekły mnie koronkowe boki. Według mnie but wygląda bardziej lekko, dziewczęco, a nawet seksi. ;) Pasuje do większości mojej garderoby. Podeszwy są wykonane z gumy. Na zdjęciu mam jasne skarpetki, aby było widać wzór koronki. :)


Co o nich sądzicie? Macie już obuwie na wiosnę? Ja zakupiłam swoje ze względu na to, że poprzednie się już zniszczyło. Nie podążam zbytnio za modą, ale w tym sezonie nowości przypadły mi do gustu. :) Ostatnio mam bzika na punkcie koronek i kwiatowych wzorów. ✿

Jeśli jesteś zainteresowana kupnem to podaję "namiary" na te buty. Mój nowy nabytek pochodzi ze sklepu CCC, znajduje się najnowszej kolekcji, więc nie powinnyście mieć problemu z jego dostaniem. Buty można kupić też w kolorze ecru. :) Cena to 119,99zł.

Do napisania! ♥